به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز لطفا قبل از ثبت سفارش تماس حاصل فرمائید.02188629255

بزرگنمایی فضایی گلکسی نوت 20

1399/03/01 - 626 - 0 - آی تی کالا
بزرگنمایی فضایی گلکسی نوت 20

به تازگی یکی از ناشران معروف اخبار تکنولوژی و فناوریو اخباری مبنی بر احتمال حذف قابلیت زوم 100 برابری (که در گلکسی اس 20 وجود داشت) از نوت20 سامسونگ منتشر کرده است.

سامسونگ در جدید ترین پرچمدار خودش ثیعنی گلکسی اس 20 اولترا از یک مجموعه دوربینی در پنل پشتی خود با حسگر 108 مگاپیکسلی به عنوان حسگر اصلی استفاده می کند. مدل پنل دوربین این گوشی بزرگ و ضمخت به نظر می رسد اما نتیجه تست آن رضایت را به همراه داشت. اگرچه بررسی و تست دی اکس او مارک که تست و بررسی و رنکینگ دوربین محصولات را انجام می دهد بر این عقیده است که دوربین این محصول توانایی رقابت با سایر پرچمداران را در حوزه ثبت عکی و ویدیو را نخواهد داشت.

سامسونگ در رونمایی گلکسی اس 20 اولترا روی قابلیت جدید دوربین هایش تحت عنوان "بزرگنمایی فضایی" مانور به خصوصی داد و ازز زوم 100 برابری صحبت کرد. ولی انگار که به بی کاربرد بودن تصاویر 100 برابر بزرگ شده پی برده و شایعه ها اینگونه است که سامسونگ قصد بر حذف این قابلیت در گلکسی نوت20 کرده است و به همان زوم 30 برابری سنسور استفاده شده در گلکسی اس 20 بسنده کرده است که در مقایسه با سایر گوششی های هوشمند روز میزان بالایی به حساب می آید.

در نهایت در هر کدام از این محصولات که در حداکثر زوم تصویر برداری می کنیم نتیجه جالبی را نخواهیم دید و کیفیت و اجزای تصویر ثبت شده مطلوب به نظر نخواهد رسید بنابراین کاربران تمایلی به استفاده از بزرگنمایی فضایی نخواهند داشت و کاربرد این قابلیت کم خواهد شد.

تا امروز اطلاعات زیادی در مورد دوربین گلکسی نوت 20 در دسترس نداریم اما شایعه ها بر این است که نوت 20 از سنسور 108 مگاپیکسلی بهره برده است که این حسگر نیز از نوع ایزوسل برایت و یا اچ ام 1 خواهد بود.

با آی تی کالا همراه باشید.

notification box